| anonim_4396 a întrebat:

A dat cineva comanda de pe autodoc? Cat dureaza livrarea? Nu de alta da au doar plati cu cardul si nu vreau sa stau cu banii luati si 3 saptamani pana vin piesele. Am nevoie urgent. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca la un magazin fizic de piese auto. Si scapi de problemă. Bineanteles daca gasesti ce-ti trebuie.

| UserRo10 a răspuns:

Mergi la magazin de piese auto si in 4 ore ai piesele sau mergi direct la Unix si vezi ce au pe stoc

| frunzarescu a răspuns:

Nu recomand deloc Autodoc24 sau Autopieseonline24. Am comandat o piesa, am montat-o eu si am constatat ca avea un defect din fabricatie. Piesa era extrem de usor de montat, de aceea am ales sa o instalez eu.
Am trimis-o inapoi si nu au vrut sa imi ramburseze banii pe motiv ca nu a montat-o un service autorizat.
Atentie, nu este un magazin in Romania, e complicat cu returul.
Nu te complica cu ei

| VrRos05 a răspuns:

Cred că de la 3-4 zile în sus.