| AndreiAndrei260111 a întrebat:

A6 2011 3.0 Quattro, full, piele, trapa etc, sau A6 2012 2.0 177, cu dotări putine? Cel de 2012 e noul model de după cel de 2011, C7

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala din 2012.
E mai mult decat sufic8ent motorul de 2.0 la care nu platesti 1000euro impozit

| Sofer a răspuns:

A6 2012 2.0 TDI dar nu cu cu putine dotari. Sa aiba clima si pilot automat.

| Alexandrionelu a răspuns:

Varianta 2.

| AndreiAndrei260111 explică (pentru Sofer):

Clima și pilot automat are, dar nu are faruri bi-xenon, stopuri led, piele, trapa, ventilație, încălzire bancheta fata/spate, quattto, parbriz heliomat, stopuri led, faruri bi-xenon, navigație mare, culoare specială și elemente interioare și exterioare de S line, cum ar fi bara fata spate de s, evacuare in X, doua stânga doua drepta, praguri S line, grila neagră tip fagure, chiar nu stiu ce sa aleg... sad