| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp mi s-a terminat bateria la masina (nu mai pornea, nici inchiderea/deschiderea nu mai functona). Am folosit o alta, da' o am si pe cea veche. Daca nu am folosit-o vreo 2 luni e posibil sa-si fi revenit macar cat sa-mi deschida masina din telecomanda?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Si da, se mai regenereaza.Si nu, daca e foarte veche si s-au dus elementii din ea.Dar o poti pune pe redresor, apoi vezi daca nu mai tine curent, o arunci.