| catalin94 a întrebat:

Salut am cumparat acum ceva timp o inchidere centralizata la masina, nu am montat-o deoarece este doar chitul, fara telecomanda!, stiti cumva unde se pot gasi telecomenzi separate fara inchiderea asa zisa? Stiti niste site-uri cv?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se gasesc module cu telecomanda pentru inchidere centralizata, eventual cu cheie tip "briceag", sau poti cumpara o alarma auto cu telecomanda, care are si comanda pentru inchidere centralizata.