| mihaibr11 a întrebat:

Acum conduc un audi a4 din 2005, 1.9 TDI, 131 de cai, 6 trepte manuala, si as vrea sa-l "combin" cu un mercedes e220 din 2004...am gasit, arata bine, dar am tot auzit pareri contra cum ca e-urile au tot mai multe probleme nu stiu ce sa cred acum, de aici si intrebarea. Ce a-ti alege voi?

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Depinde de ce vrei. Daca vrei lux, Mercedes e baza. Daca vrei fiabilitate si consum mic, garantez pentru Audi A4, mai ales ca e 1.9 TDI (am acelasi motor). Mai mult, piesele sunt mai ieftine pe Audi. Ceea ce e dubios e ca da un Mercedes E Klasse schimb pe schimb cu Audi A4. S-ar putea sa aiba ceva.

4 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Masinile sunt de doua feluri:Mercedesurile si celelalte masini.

| mihaibr11 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri. Am mers cu E-ul respectiv si intr-adevar nu era in regula deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E-urile n-au nici o problema. Daca vrei sport, ramai cu Audi. Daca doresti plimbari frumoase, schimba-l cu Mercedesul. Oricum, dupa cum a zis si AndreiC, ceva nu miroase a bine!

| prye a răspuns:

Mai bine audi... oricum e mai bun decat un mercedes e220 ...si chiar daca arata imi bine asta nu inseamna ca e mai bun de obicei in spatele "tuningului" (sau a ceva adaugat de proprietar anterior) poti gasi piese lipsa sau sa fie mancat de rugina.bafta