| goldenbullet a întrebat:

Ce masina mi-ati recomanda dintre BMW 320, Mercedes E220, VW Passat si Mercedes C220, toate diesel si de prin 2010, in afara de Mercedes E220 ca ii prea scump ( ma gandeam la unul din 2005). De obicei umblu mult cu masina si imi trebuie una buna, fara sa apara probleme. Cel mai mult ma bate gandul la un Mercedes 150-170 CP. Astept pareri.

2 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Da multi sunt cu mercedes.
Mie personal imi place cel mai mult VW Passat.

| blAster85 a răspuns:

Pai daca umbli mult si faci km multi atunci eu as opta pentru mecedes pentru ca sunt motoare foarte bune, dar nici vw-ul nu e rau sa stii e un motor chiar bun(daca nu e cel de 2.5).bmw nu stiu cata fiabilitate poate avea in comparatie cu mercedes.