| Roshuboy1991 a întrebat:

Acum doi ani am inscris o masina Lancia Lybra in tara adusa din Italia. Am prins perioada in care taxa auto era tripla. Am fost nevoit sa platesc aproape 2500 de euro. Am auzit zvonuri potrivit carora, acum, pot recupera o parte din bani. Este adevarat? Poate cineva sa-mi dea niste detalii cum as putea recupera o parte din aceasta suma? Rog ajutor! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai incearca la 0765418632 sau 0723986252 ambele numere sunt de la aceiasi firma, succesul este aproape garantat din cate am auzit de la diversi clienti care au apelat la ei! Onorariul firmei este destul de mic asa ca poti incerca!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Recuperarea se poate face numai printr-o actiune in judecata, asa ca vorbeste cu un avocat, sunt destui care se ocupa cu asta, ii poti gasi pe internet ori intreband pe cei care au obtinut hotarari favorabile. Numai bine!