| SuperSma99 a întrebat:

Am auzit ca exista motoare pentru bicicleta in v. Exista motoare si pentru cele normale? Daca exista, dati-mi si mie un site sau un magazin de unde pot lua. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ElGreco88 a răspuns:

Motorul respectiv se zice ca este pentru bicicletele in V deoarece au sistemul de prindere pentru cadru in V, si spatiul la cadru in V este mai mare.Dar daca esti inteligent poti sa modifici tu sistemul de prindere! Nu nu exista pentru biciclete "normale" cum le spui tu! bft