| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca exista posibilitatea de a te reprograma mai devreme la examenul teoretic pentru permis? Un coleg care a luat sala, doreste sa sa reprogrameze mai devreme decat data stabilita initial pentru a da proba practica. Este posibil asa ceva?!

3 răspunsuri:
| spike09 a răspuns:

Poti sa dai de permis cu 3 luni inainte de a face 18 ani... daca te programeaza pe o anumita data poti sa te duci sa mai dai niste bani si te programeaza mai devreme da daca nu dai bani nu-ti schimba nimeni datawinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate la examenul practic, daca a reusit la cel teoretic. Poate incerca, n-are nimic de pierdut.

| albertikc a răspuns:

Este posibil sa dai ( Orasul) mai devreme doar dupa ce ai luat sala... d ar avand un motiv foarte bine intemeiat gen nu ma pot prezenta pe data de 1 iulie la examenul practic deoarece voi sustine scrisul la matematica happy la bacalaureat. DECI TREBUIE SA INTRE IN AUDIENTA LA COMANDANT happy