| ColanCostinaClaudia a întrebat:

Bună ziua! Am luat sala la examenul pentru permis! Am traseul(orasul)programat pe 12.dec
Din motive de sănătate as dori sa îl reprogramat. Specific ca mai am încă 15 ore de conducere care trebuie sa le fac pana la proba practica. Întrebarea este îl pot anula? Și la cât timp ma pot reprograma? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, il poti reprograma oricand in ianuarie sau februarie 2024.

| lpavel a răspuns:

Da, se poate anula! Vorbeste cu instructorul asta depinde de programul lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instructorul tău îl poate reprograma.Eu ți-aș sugera ca după sărbători sa îl pui!