| piciu12 a întrebat:

Am auzit ca multi fac bani din asta ca aduc masini de peste hotare si le vind aici, se cistiga din asta? Eu nu stiu nimic despre acest gen de cistig cine se pricepe va rog ziceti-mi si mie care e treaba?happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa stii bine afacerea. uneori castigi alteori ramai cu masinile luni intregi fara sa la cumpere nimeni

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine e sa aduci la comanda

| viotedy a răspuns:

Da,se castiga si 1000 euro la masina.Dar trebuie sa stii de unde sa iei, sa stii putin nemteste si mai ales sa gasesti cui sa le vinzi.Acum nu prea se cumpara masini.

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Eu am luat 2 jeep-uri din Anglia si vreau sa le vand aici. Stau de 2 luni cu ele si nici un client. Nu iti recomand. Cei care fac sunt foarte curajosi si risca mult. Poti sa ramai cu masinile si cu banii dati degeaba.

| cristif a răspuns (pentru StefanRadu5846825):

Pai cine sa-ti cumpere masina cand are volanul pe dreapta? Fara suparare.