| tonny a întrebat:

Buna T.P.U.Cum pot sa castig bani muncind pe calculator.Mentionez ca eu in prezent muncesc la o firma de paza si cistig destul de putin si as dori sa lucrez si pe laptop datorita faptului ca il am sa scot ceva bani cu el daca tot il am. Mai iti spun ca incerc in prezent si clixsense si neobux dar nu imi iese mai nimic pentru ca am vazut tot pe acest site al tau ca se cistiga cu ele dar sincer nu am decit citiva centi deci tot nu cistig prea mult, in concluzie ce imi recomanzi?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Momentan,nu se castiga cinestie ce sau de loc.Cine spune ca face bani foarte multi pe PC minte.

| SmokeyEye a răspuns:

Fa-ti un blog, scrie chestii interesante, sa atragi lumea. Apoi o sa pui reclame pe site si o sa primesti bani la click. Lasa-i pe altii sa dea click pe reclame, nu tu. Am un prieten care scrie poezii si face 200 euro pe luna din reclamele de pe blog. Daca nu ai talent poti face un site de entertaining, cu chestii amuzante, articole interesante, pe categorii, sau poti pune povesti de viata.
Mai poti face bani online completand sondaje de opinie, dar dupa parerea mea e munca de chinez batran, prost platita.
Mai poti fi supervizor pentru site-uri porno. ( de video-chat). O sa fii platit de site ca sa stai toata ziua sa le urmaresti pe fete sa nu isi dea datele personale clientilor si sa nu incalce regulile.

| tonny explică (pentru SmokeyEye):

Ok multumesc ot raspuns

| Zaied a răspuns:

Frate esti a mia persoana care intreaba lucrul asta pe TPU si am mai postat 2 siteuri bunicele de unde poti scoate bani (siteurile sunt legit si nu sunt afacerile mele proprii), dar din moment ce nimeni nu mi-a multumit pana acum sau macar sa dea un semn ca le merge treaba, nu mai postez. Daca vrei sa castigi in jur de 50$ pe saptamana anunta-ma.

| tonny explică (pentru Zaied):

Logic ca vreau si cm sa te anunt?

| Narcis_Stancu_1998 a răspuns (pentru Zaied):

Vreau eu big grin da-mi add Stancunarcis17 si vorbimwinking

| NikkerBoy a răspuns:

Apuca-te de un joc online (in caz ca esti bun). De exemplu League of Legends.
anul trecut premiul a fost de 5 milioane de euro. iti trebuie o echipa de 5 playeri.
Faza e ca trebuie sa fii foarte bun laughing
Eu Joc LoL de 3 ani. dar nu am echipa.

| Cioflica_Laurentiu_1950 a răspuns:

Mai bun i premiu la dota 2 big grin