| Mirodenia a întrebat:

Stie cineva cum se cistiga bani pe E bay si pe Amazon? Am auzit ca se fac bani dar nu stiu cum. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TuguiMihai1 a răspuns:

Din afiliere:
1.Trebue sa ai un blog sau un site
2.Pe acel blog recomanzi acele produse si pristi un comisiun.
Daca esti intresata de afacerile online trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid

| Mirodenia explică (pentru TuguiMihai1):

In afara de asta cu blogul, mai exista si alte variante? Am auzit ca unii ar vinde si ar cumpara de pe Ebay...

8 răspunsuri:
| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| Andreea_Iosif_1990 a răspuns:

Iti recomand altceva sondajro.com/? ref=170227 vizioneaza reclame raspunde la sondaj si castigi 32 EURO pe zi! la inregistrare primesti 20 euro bonus! simplu! dureaza maxim 20 de minute pe zi! completeaza sondajul zilnic si intr-o luna poti castiga 960 EURO!

| Mirodenia explică (pentru Andreea_Iosif_1990):

Aoleu, Andree, am fost si eu acolo si mi-am pierdut timpul degeaba. Sunt niste scameri. Site-ul e din Ukraina, nu raspund la mailuri, nu cred ca platesc. A luat cineva bani de la ei? Am completat si eu citeva zile si dupa aia i-am intrebat ceva, nu au raspuns nici pina azi (o luna si ceva). M-a tentat si pe mine, iti dai seama. Multumesc din inima, daca imi spui ca ai luat bani de la ei, numai acolo stau! Pupic.

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru Mirodenia):

Eu doar prin blogging stiu sa fac bani...
Nu am incercat asfel de smecherii cumperii si revinzi si nu stiu cat ar putea sa mearga si ce profit ti-ar aduce

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru Andreea_Iosif_1990):

Iti pierzi timpul nu o sa vezi nici un ban de la sondaje.com

| Mirodenia explică (pentru TuguiMihai1):

Da, Mihai, asa e. Vedeti ca sunt 2 acum la moda: sondajero.com, site din Ukraina, dubios tare si sondaje.com pe care nu l-am incercat insa plateste putin. Multumesc, Mihai de raspuns, iti dau funda. Prin blogging cam citi bani ies? De fapt, sa vorbim pe mesaje private. Seara buna, numai bine de la mine!

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru Mirodenia):

Sunt blogari romani care fac si cateva milioane de eur cu site/uri in limba engleza...
Depinde doar tine si cat de mult te dedici acestei activitati... Suficiet cat sa iti asigure un cofort fincear si un stil de viata liber...
Trimitem un mesaj privat si iti dau un ghid si tot sprijinul meu...