| RuskiAlex a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca costa cam 2000/3000 de euro ca sa imi mut volanu de pe dreapta pe stanga. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Bianka26 a răspuns:

Da, e adevarat. Dar pretul variaza si in functie de marca masinii. De exemplu, daca la o masina Renault Laguna, pretul ar fi de 2500 de euro, la o masina de tip Mercedes-Benz S Class ( model nou ), pretul ar putea ajunge si la 6000 de euro.

| RuskiAlex explică (pentru Bianka26):

Eu as vrea sa imi iau un Toyota Supra sau nissan skyline

| Bianka26 a răspuns (pentru RuskiAlex):

Pai aici pretul variaza intre 2.000 si 2.500 de euro, cam asa (la ambele )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De bani aia ați iei o alta mașină cu volan pe stânga

| Alex007xD a răspuns:

Pe un prieten l-a costat 2.800 euro sa mute volanul pe stanga la un bmw 320 ci... deci, e cam adevarat...