| RuskiAlex a întrebat:

Deci sa zicem ca de ex imi achizitionez un nissan skyline R34 cu 10.000 euro. Cam cat m-ar costa sa ii schimb volanu de pe dreapta pe stanga si cat m-ar costa sa ii schimb transmitia de la automata la manuala

Răspuns Câştigător
| NeeSan a răspuns:

Singurul R34 care costa 10k ii numa' gtt sau gts, adica nu GTR care crezi tu. Si costa foarte mult sa faci conversie la masiniile alea.

Sursa: Detin un Skyline R33 GTS si m-am interesat de pretul unei conversii doar de curiozitate pentru ca stau in Anglia si nu imi trebuia volan pe stanga (pretul nu mi l-o zis exact, dar depaseste 2500 lire pentru ca partiile din interiorul unui R33 sunt destul de scumpe si imi imaginez ca a R34-ului sunt mult mai scumpe)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Transmisia nu merita schimbata volanul da pret aproximativ 5000€

| T0X1kSkuLL a răspuns:

Sa schimbi volanul de pe dreapta pe stanga aproximativ 1000euro dar la transmisie nu stiu.

| Renesys a răspuns:

Cand ai un RB26DETT sub capota nu mai conteaza volanul si transmisia desi una manuala ar fi ideala pentru o masina sport de genul, cauta mai bine un model cu cutie manuala

| RuskiAlex explică (pentru Renesys):

Am incercat dar toate sunt la 20.000 si eu numa pentru masina am 10.000 si de aia zic sa fac conversia de la automata la manuala