| amzagabby a întrebat:

Am avut proba practica pentru permis auto recent si am picat, dupa cat timp pot sa dau din nou proba teoretica?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

15 zile.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti faci reprogramarea pentru testul practic, o sa fii reprogramat, cel mai repede, peste 15 zile libere, practic peste 17 zile.
Testul teoretic poti sa-l dai oricand pana in zia cand vei fi reprogramat la testul practic.

| Nede a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa astepti 14 zile de cand ai picat pana sa poti da din nou.

| laurentiu80 a răspuns:

Cand vrei. poti sa o dai si in aceiasi saptamana.

| Kreefy a răspuns:

Poti sa sustii proba practica dupa 15 zile.