| PsyhoChild a întrebat:

Salut. Pentru cei care au sustinut proba teoretica pentru permisul auto recent, peste cat timp v-a programat pentru oras(proba practica)?
Intreb deoarece dau sala pe 3 august, iar din cate am inteles de programarea orasului este de o durata de minim 2 luni si jumatate, ceea ce mi se pare extrem de mult. Deci, la voi cum este?

2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Depinde de zona, durează și 5 luni, dar și 3 saptamani (cam atât e in București din ce am înțeles). La mine in județ, durează aproape 3 luni.

| darctron a răspuns:

2 săptămâni la Suceava în plin covid