| Banu_Edi_1997 a întrebat:

Dupa ce ai fost declarat admis la proba teoretică, la ce perioada de timp te programeaza la proba practica (examen auto/traseu)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programarea este in functie de judet, am vazut ca unele judete (putine) programeaza la o luna jumatate - 2 luni iar alte la o perioada mai mare, chiar de 4 luni.

1 răspuns:
| razvan1558 a răspuns:

Eu sunt din Iasi si m-a programat peste 3 luni, cam in jurul acestei perioade se invart toate judetele la capitolul traseu.