| Ciobanu_Valentin_1994 a întrebat:

Am dat de scoala de soferi categoria B si din pacate am picat sala de 2 ori. Am vorbit cu instrucorul si mi a spus ca de fiecare data cand pic sala trebuie sa platesc doua sedinte de condus, Este adevarata treaba asta

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

In niciun caz. Pentru a fi sigur de treaba asta, poti intreba la firma unde faci scoala de soferi. Poti sa apelezi la OPC daca instructorul tau te obliga sa platesti in plus.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat. Ceea ce trebuie sa faci tu este sa inveti foarte bine legislatia rutiera si sa faci cat mai multe teste.

| Skittles04 a răspuns:

Nu e un mare furt pe fata se plateste doar o chitanta la politie pentru reprogramare

| Skittles04 a răspuns (pentru Skittles04):

Dupa ...Nu e, (VIRGULA) scuzati greseala gramaticala

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te jegmaneste laughing)

| Ciobanu_Valentin_1994 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| Batmanuel a răspuns:

Eu am picat sala de 3 ori si n-am platit nimic, du-te la politie si fa reclamatie ca incearca sa te fure