| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Am dat examenul practic de 4 ori și am picat. Urmează sa dau a 5 oară..am tot picat ca aveam emoții foarte mari și nu ma puteam concentra asa bine din cauza emoțiilor și stresului.
Ce as putea sa fac sau sa iau?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am tot picat ca aveam emoții foarte mari...Ce as putea sa fac"

văd că deja știi cauza deci știi și ce să faci

| 4ndr33y a răspuns:

Pai si cand vei fi singur, nu vei avea emotii? Asta trebuie sa dovedesti de fapt la examentul practic, ca esti stapan pe situatie.

| AlbertoO2001 a răspuns:

Sunt niște pastile la farmacie pentru emoti

| LoveADRIANmutu a răspuns:

Totul depinde de tine, iar daca iei anumite medicamente consider ca tot nu vei rezolva nimic