| anonim_4396 a întrebat:

Am dat traseul pe data de 14 mai si nici pana in ziua de azi nu mi-a venit permisul. Cat mai trebuie sa astept?

2 răspunsuri:
| Balanica12 a răspuns:

Suna-ti profesorul de la scoala si spune-i despre situatia data. Ar fii trebuit sa-ti vina in 3-4 zile maxim. Du-te si mai intreaba la posta man.

| Daniel09857 a răspuns:

Este o problema cu livrarea acestuia, cel mai bine e sa suni la unitatea emitenta si sa ceri explicatii in legatura cu problema prezentata de tine mai sus! Eliberarea permisului de conducere si respectiv livrarea acestuia la strada unde esti domiciliat se realizeaza in decurs de maxim 4-5 zile lucratoare, deci ar trebui sa fie la tine de cateva zile!