| RobertMoto18 a întrebat:

Am împlinit 18 ani si as vrea o motociclete, dar nu ma pot decide ce sa aleg dintre Yamaha r3 si Honda cbr 500r(mentionez ca am carnet) dau si funda!

Răspuns Câştigător
| AlexCicura a răspuns:

Clar CBR-ul...

6 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Dintre cele doua cbr cred ca ar fi cea mai buna alegere, dar te poti orienta si catre o motocicleta limitata.

| RobertMoto18 explică (pentru florin926481f):

Nu as vrea deoarece m-am plimbat cu una si nu îmi place deoarece se vedea ca putea sa bage biteza dar nu mai voia asa ca nu!

| florin926481f a răspuns (pentru RobertMoto18):

Sincer sa spun e un motiv stupid ăsta, daca tot zici ca te ai plimbat poti sa mi spui si mie ce model de motocicleta era?

| RobertMoto18 explică (pentru florin926481f):

M am plimbat pe o honda cbr 650 limitata la A2 din anul 2018

| Norisor11 a răspuns:

La 24 de ani poti sa iti iei permis Categoria A