| guyman a întrebat:

Am incercat sa imi tapitez singur portierele de la masina cu o imitatie de piele alba... la inceput s-a lipit foarte bine dar dupa cateva zile cred ca din cauza temperaturilor ridicate s-a,, strans" imitatia si s-a dezlipit! am lipit-o cu prenandez! cu ce se poate lipi sa nu se mai dezlipeasca din cauza caldurii?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e din cauza calduri ci de unde ai achizitionat acel material, nu e original si se tot dezlipeste chiar daca pui super glue. E si factorul mizeriei in mare parte stii ca trebuie sa speli bine suprafata unde lipesti si la aer liber nu se face asa ceva, ci intr-un atelier de vopsitorie.

| guyman explică (pentru mgtow):

Ambele suprafete, atat a portierei cat si a imitatiei le-am curatat portiera am smilgheruit-o am degresat-o cu diluant si dupa toate astea am aplicat prenandezul atat pe portiera cat si pe imitatie! precizez ca nu am folosit prenandez in exces doar am punctat din 5 in 5 cm cu capacul recipientului