| baiatuperfect a întrebat:

as vrea sa imi tapitez singur masina, ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau instructiuni, si daca se poate sa imi spuneti de ce am nevoie sa ma apuc de treaba... funda pentru ori ce raspuns imi este folositor

Răspuns Câştigător
| puya07 a răspuns:

Depinde cum...si pe plafon sau doar scaunele? indicat daca sunt doar scaunele nu e foarte greu.dai scaunu jos, dai tapiteria originala apoi iti alegi materiale si faci exact dupa tiparu celei vechii.il montezi si gata, daca vrei total atunci depinde si de material si ai nevoie de mai multewinkingsper ca ti-am fost de folos

| baiatuperfect explică (pentru puya07):

Raspunsu a fost destul de folositor... avand in vedere faptul ca stiam ceva da nu eram sigur...big grin daca ai putea sa imi zici si cam de ce unelte as avea nevoie ar fi perfect, ori cum mersi pentru ajutor

| puya07 a răspuns (pentru baiatuperfect):

Spaclu,spatule,surubelnita dreapta, ce material vrei sa pui?

3 răspunsuri:
| puya07 a răspuns:

Si apropo.este foarte greu