| AcelCinevaa a întrebat:

Am înțeles ca la achiziționarea unei mașini electrice noi, statul roman decontează 10.000€ din valoarea acesteia. Am înțeles greșit? Are cineva detalii?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Primesti la cat e euro azi cam 9500 euro pentru o masina, dar nu mai mult de 50% din valoarea masinii. Adica daca iti cumperi una electrica noua ce costa 14.000 euro sa zicem, statul iti da 7000.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e. banii aia sant inutili la o autonomie mica nu merita

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai inteles gresit. Asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 9500 la cat e euro azi

| InvatamProgramare a răspuns:

Asa este, primesti un discount de 45000 de lei. detalii aici: http://www.apia.ro/......ule-verzi/