| Paul1993bv a întrebat:

Am o intrebare am cam 1000-1300 as gasi in Germania un golf 4 98-99-2000 la bani astia?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sunt aia 1000-1300?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupun ca e vb de euro, da vei gasi probabil, dar te va mai costa vreo 500-700E taxa de inmatriculare, tot atat drumul pana in Germania... vezi tu daca se merita atat efort sa te duci pana acolo sa iei o masina alergata 200. 000km

| foxsilver a răspuns:

Da, la banii astia vei gasi, dar sa nu fii extraordinar de pretentios.
Ca sa-ti faci o idee despre preturi. intra pe google. si in casuta de cautare scrie " auto basar" (la sfarsit trebuie sa fie " de"). si o sa-ti apara multe site-uri cu vanzari auto din Germania.
Uite, iti dau un link, doar ca exemplu:
http://auto.meinestadt.de/......land/suche
Atentie, sa nu te incante masinile cu pretul de pana la 700-800 de euro, pentru ca pot fi la vanzare doar pentru piese!