| Roman_Paul_1995 a întrebat:

Am o intrebare legata de niste anvelope reșapate. Au început sa se desfaca. As putea face ceva(lipite sau prinse cu ceva) sau doar înlocuite. PS. Sunt anvelope de off road

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa mergi cu anvelope lipite? sa fim seriosi si asa sunt de proasta calitate sa sunt reesapate dapai daca le mai si lipesti

| crytical a răspuns:

Mai ales ca is de off road ia si le arunca ca e clar ca nu mai ai ce face cu ele.

| Roman_Paul_1995 explică:

Acum au început sa se dezlipeasca. Mai merg in starea asta dar ma gândeam ca se poate face din timp ceva cu ele