| Eu89Singurul a întrebat:

Am o intrebare mai SF. Daca ai avea o Dacia 1304 si i-ai pune caroserie de berlina ar putea sa se transforme de fapt intr-o berlina cu tractiune spate? Si daca s-ar putea sa-i maresti puterea undeva pe la 200 CP ar fi o masina buna de drift? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Nu cred ca ar fi o masin buna de drift
1daca s ar putea modifica caroseria (prin apsurd sa zicem)nu ai avea cum sa i dai 200 de cai la motoru de dacie, trebuie schimbat motoru si daca i l schimbi nu va tine loanjeroanele alt motor mai mare cu putere ma i mare ..asa ca SLABE SANSE!

2 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

winking

| Eu89Singurul explică:

Eu am intrebat cam ca idee. Ca stiu ca e cam imposibil.