| tygru a întrebat:

Am o masina de vanzare un peugeot 307 sw cum il vand sau mai bine zis cine mi-l cumpara?
sau mai am la comanda

6 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pune l si tu pe siteuri, www.4tuning.ro,www.autovit.ro sunt mai multe.Iti faci cont acolo si dai anuntul.Succes.

| Dorinel a răspuns:

Pune pe site-uri de licitati de exemplu www.okazii.ro sau il mai poti pune pe www.4tuning.ro sau www.autovit.ro sau www.autofun.ro s. a. m. d site-uri pentru vanzari mare branza;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, tu esti din ala care vinde masini si vrei sa-ti faci reclama gratuit aici pe site.mergi mataluta in Vitan si vinde-o acolo, sa lasi si telefonul tot acolo pentru eventualele comenzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mil dai pe 15 centzi?> big grin

| spiritul a răspuns:

Da-l repede pana nu ti-l cumpara moca hotii laughing)

| maryan_5776 a răspuns:

Sa intelegem ca ti-ai luat Hummer-ul din poza si acum iti vinzi peugeot-ul?