| 9eMMy3 a întrebat:

Am o masina pe benzina care tot porneste greu cam de un an. si a inceput sa ma calce pe nervi.
In ultima perioada a trebuit sa schimb:

Pompa de benzina
Bateria
Bujiile

M-am uitat la bujiile vechi si sunt uscate. deci nu e bobina, dupa aia ma gandeam ca o fi de la buji. le-am schimbat si tot nimic. dupa aia pompa de benzina s-a dus ca filtru era destul de murdar (pompa si filtru sunt impreuna), si a trebuit sa o schimb. deci nici de la asta nu è. azi s-a dus bateria. era si ea batranica si am luat una nouo. si tot greu pleaca.
Nu stiu ce ar trebui sa-i mai fac.
E un Peugeot 206 1.6 16v are 170. 000km

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Noi am reparat aici prin telepatie toate masinile si astia de la service au zis ca ne da in judecata ca ii falimentam. Nu putem da relatii.

| 9eMMy3 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Wow. apai poate o rezolvi si pe a mea laughing