| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Am o motocicleta de teren medie la marime, nu e chiar pocket bike. e mai mare. Problema e ca nu stiu de cat e motorul la ea nu scrie nicaieri pe motor, doar turatia maxima (10.000 RPM). cred ca e ceva chinezarie pentru ca pe ea scrie ca e marca Ferrari (Motocicleta e adusa din Italia). Nu cred ca motorul e de 49 pentru ca la marime e dublu sau poate chiar mai mare fata de unu de 49. Nu aveti ceva idei de cat ar putea fi? Sii. nu are cutie de viteze.

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca nu are cutie de viteza, sigur este de 49cc.

| Sofer a răspuns:

Poate e mai mare sau chiar 49 cmc ce marca e aceasta motocicleta si o poza daca poti pune.