| frigura2001 a întrebat:

Am o problema cu Loganul, stiti butonul de la porbagaj s-a stricat asa ca m-am gandit sa il schimb asa ca l-am schimbat, am bagat cheia in contact cat s-a aprins bordul nu am pornit motorul am abservat ca intrerupatorul nu mergea asa ca am l-am scos iar cheia a ramas in contact iar firul s-a atins de un obiect metalic si a facut sudare cu obiectul metalic am scos repede cheia din contact nimic obisnuit si am boservat cand dau la cheie si motorul nu o ia si vad ca nu mai merge sa o inchid cu cheia. M-am gandit ca este o problema de la panou da nu reusesc sa-i dau de cap.

Răspuns Câştigător
| AresLusitani a răspuns:

Probabil ca ai ceva siguranta arsa prin panoi, verifica-le pe toate!