| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. In dimineata aceasta am dat prima cheie la masina. Motorul nu a pornit, bordul etc s-au aprins in mod normal. Am scos cheia, am introdus-o la loc, bordul nu se mai aprinde, nu se aude nimic. Tin sa mentionez ca masina nu se mai deschide sau inchide din butonul cheii. Era frig intr-adevar, insa masina nu prea a fost "purtata", credeti ca este bateria descarcata? Asta mi s-a zis pana acum, ati patit ceva asemanator?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"birdul nu se mai aprinde...credeti ca este bateria descarcata?"

e corect ce zici. Totuși dacă te pricepi, poate strângi nițel bornele bateriei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina nu a prea a fost purtată, unde porti masina in buzunar? Masina nu a fost folosită, duo in servis ca sigur are alte defecte bateria alterator pompa benzina, numai ei o pot repara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bordul*