| SuiramX a întrebat:

Am o problema la masina cred ca mi s-a rupt planetara nu stiu sigur nu le prea am cu mecanica dar am facut un filmulet
www.youtube.com/watch?v=HHyEqgOgflw
deci care e problema planetara rupta trebui schimbata sau cutia s-a dus masina nu mai pleaca de pe loc?

Răspuns Câştigător
| MariusA99999 a răspuns:

Da, este planetara rupta :/

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mi-am dat seama bine din filmare, dar pare sa se invarta planetara spre cutie, deci e rupta. Nu cred ca e cutia.

| FocuS2 a răspuns:

Încearcă să dai roata jos, si învârte-o să vezi dacă se învârte si planetara, cred că a sărit din cutie.