| Mariankkk a întrebat:

Salut tocmai ce mi-am achizitionat o masina, Golf 5 GTI DSG. Am cumparat masina, in drum spre casa a mers absolut perfect, cand am ajuns la mine in oras si am facut o depasire am calcat-o blana si dintr-o data cutia a facut un sunet puternic ca si o pocnitura, de fapt ea sarise din viteza, cand m-am uitat sub ea era rupt semeringul de la planetara si a curs ceva ulei pana am ajuns acasa, credeti ca sa fie de la ulei am auzit ca aceste cutii merg pe presiune de ulei si sa nu fi pierdut in medie de 500 ml poate ar fi o problema?

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Daca e rupt, mergi in service.

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Sa fie de la lovitura?
Ce ai agatat, ce ai lovit?

| Mariankkk explică (pentru Vântulalb):

Nu am agatat absolut nimic nici nu am lovit, am observat ca era sarit ulei din fata pana in spate si m-am uitat la planetara si avea un semering rupt, masina nu am lovit-o sau sa prind cu ea

| Vântulalb a răspuns (pentru Mariankkk):

Daca e rupt, mergi in service.