| girl95 a întrebat:

Am facut un filmulet si as vrea sa stiu parerea voasta despre el.http://www.youtube.com/watch?v=5XBLrmqeaQw. Stiu ca am mai pus intrebarea. dar nu prea am primit raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| deea_3621 a răspuns:

Mi s`a facut pielea de gaina. E foarte frumoasa povestea, inceputu` este super frumos.si finalul dar e cam trist.as vrea sa mai vad povesti in genul asta dar cu un final mai frumos. oricum felicitari este foarte frumos kiss

10 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Wow.sad este super, super, super:X
Bravo.

Daca mai faci, vreau sa le mai publici.

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Foarte frumoasă! Extraordinară imaginaţie! Continuă tot aşa! Poate vei ajunge să scrii poveşti de dragostewinking Cine ştie? Felicitări!

| simpleBoy a răspuns:

E cooper cool tia iesit nu gluma mai ales daca ai vrea sa-ti faci o prietenawinking tine-o tot asa
Bafta

| rockelle75 a răspuns:

Dragut! ti-am lasat si acolo comentariu, deci cred ca merit o funda...big grin

| pokemonfan2000 a răspuns:

Uau, Cel mai tare filmulet din cate am vazut, desi mi s-au facut lacrimi in ochi. Dar esti foarte talentata! Tine-o tot asa! :-x

| ingerash_1981 a răspuns:

E super misto.Il dau si prietenelor mele sa il vada.Sigur le va placea:X. daca mai faci alte filmulete sa ne anunti si pe noi.laughing

| alexxv a răspuns:

Foarte foarte foarte frumos :X

| Rockyouremind a răspuns:

Interesant.
Si imi place si melodia.happy

| messiwarrior a răspuns:

Super tare! big hug mai ales la 1:39 poza de pe fundal cu copii de 6 ani apx. care se sarutau :X. aproape ca m-a facut sa plang de la melodia aia dar e super... BV!

| JoJO_1381 a răspuns:

Buna, ce sa spun mi se pare ok, numai ca mai ai de imbunatatit calitatea pozelor, fontul si culoare, culoare roz nu se prea potriveste cu restul pozelor, si este pentru mine nu, dar pentru unii poate greu de citit, incearca o culoare care sa se vada mai clar, povestea mi se pare interesanta, e adevarata sau doar inventata?