| Mkeynes a întrebat:

Am o problema, oare de ce cand inchid masina cu cheia se blocheaza doar usa de pe partea soferului si celelalte stau deschise?

10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Au inghetat incuietorile, este o eroare de bord sau nu mai ajunge semnalul electric pana la acele usi.

| Vvistula a răspuns (pentru Vvistula):

Eroare de soft*

| Mkeynes explică (pentru Vvistula):

Si cum se rezolva asta?

| Vvistula a răspuns (pentru Mkeynes):

Pai mai intai trebuie sa afli sigur ce ai din cele trei probleme, eu ti am zis niste cauze, rezolvarea caut o la un mecanic, nu te pot ajuta de aici sa repari usile chiar daca as vrea.

| gtr2rr3 a răspuns:

Ce mașina ai? Am pătit așa la focusul meu laughing numai ca invers, mi se blocatu toate in afara de a soferului.
Si totul din o combinație de apăsat butoanele de pe telecomandă. Am dezactivat-o apasand la fel.

| Mkeynes explică (pentru gtr2rr3):

Am pejo 307

| gtr2rr3 a răspuns (pentru Mkeynes):

Pai trebuie sa fie la fel
Sunt grupul psa, folosesc aceleasi "jucarii"
Nu mai stiu exact ce trebuie apasat, dar tine si atu apasat pe 2 butoane de odată sau chestii de genul, faci "pe nebunul" cu butoanele laughing) din soft nu are ce sa fie odata ce tu nu ai avut masina pe tester sau ceva, ca nu o loveste pe ea "ia sa incui la fraier usa" laughing))

| Mkeynes explică (pentru gtr2rr3):

Nu prea inteleg
Zici sa apas me alea doua butoane!? Pai nu functioneaza
Nu se inchide din butoanele cheii trebuie sa bag cheia

| Wolf896363 a răspuns:

Nu prea ma pricep eu dar incuietoare din fata cea de la sofer poate fi dezlegata de la celalante incuietori si asa se incuie doar cea de la sofer (fundita)

| Mkeynes explică (pentru Wolf896363):

Pai si pe alea lante cum le inchid?