| anonim_4396 a întrebat:

Am o Seat Ibiza. Am cum sa o setez ca sa imi blocheze usile automat atunci cand pornesc motorul?

3 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Doar daca are inkidere centralizata, nu e obligatoriu sa ai si alarma, dar atentie sa nu pornesti motoru si sa inkizi usa pe dinafara, ai sa alergi dupa keia de rezerva!

mlm
| mlm a răspuns:

Daca are alarma pe ea se poate, daca nu are alarma asa din constructii nu se poate.

| dewoo a răspuns:

Inchiderea usilor la punerea contactului auto se datoreaza alarmei si a inchiderii centralizate.cum a spus-o si mlm, nu toate alarmele au acesti senzori de inchiderewinking mult succes