| Balaci19 a întrebat:

Buna, am un seat ibiza din 2002 si astazi mi-au ramas usile inchise si nu se deschid nici din cheie nici din telecomanda aceea

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Ciudata problema

| 07gabriel07 a răspuns:

Cel mai probabi calculatorul masinii a uitat codurile si de aia nu se mai deschide din telecomanda sau ai ramas fara baterie la telecomanda. Trebuie resoftat calculatorul. Daca ai geamuri pe macara manuala le poti lasa jos cu o ventuza mare si poti deschide usile din interior daca nu trebuie spart geamul.