| carcera69 a întrebat:

Am o statie radio auto destul de buna, am facut calibrarea dar am distorsionari chiar daca stau la 10 metri ce cealalta statie de ce? Si daca sunt cateva reglaje pe care nu le stiu face, ma puteti ajuta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| ClimateZone a răspuns:

Salut,

Eu cred ca e vorba de un filtru. Depinde cum ai facut recalibrarea. Eu mi-am cumparat o alta statie cand am esuat cu chestia asta tip recalibrare, am un Statie radio CB Storm COMBAT 4W de ceva timp, cu putere reglabila 8W am cumparat-o de la http://eldaselectric.ro/......4w-8w.html

Poate te ajuta.

Bafta!