| Mihaihjv a întrebat:

Am parcat masina intr-o zona destul de intunecata si gasesc stergatorul de la luneta lasat in jos, rupt chiar, indoit un pic de varf.A plouat cu gheata in zona mea dar nu cred ca din cauza asta, ce ziceti l-a rupt cineva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai avut noroc ca nu ti-a zgariat masina

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ti l-a rupt cineva, pentru ca gheata l-ar putea lipi de parbriz, dar nu l-ar putea rasucii sau rupe.
Incearca sa parchezi masina in alt loc, undeva unde-i lumina sau poti sta cu ochii pe ea, ca sunt nemernici care urmaresc doar sa faca rau.

| Alexuţ02 a răspuns:

Am fost la o ruda-n vizita si am parcat si eu masina vreo 2 ore aproximativ unde am vazut liber, sincer nu erau singurele locuri si am zis ca nu stau mult, cand m-am intors era stergatorul ridicat. daca-l gaseam pe idiotul care a facut asta ii ceream niste explicatii, mentalitate invechita...

Iti spun eu ca ori ai dat de vreun idiot ori era locui cuiva " rezervat " cum zic ei.

| Sonia20202 a răspuns:

Logic ca l a rupt cineva?