| Dragosh17 a întrebat:

Am permis Ucrainian dar de mult nu am condus vehiculul.Pot cu instructorul sa fac câteva ore de conducere de antrenament individual? Este permis?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti face ore de conducere chiar daca ai permis.
Nu mai faci inscrierea in scoala, nici dosarul medical, doar platesti orele, si conduci alaturi de instructor.

| gabicoo a răspuns:

E fals sau l-ai luat pe bune?
Întreb pentru că prin nordul țării este la modă permisul ucrainean luat pe bani in 24 de ore.

| ioana748 a răspuns:

Da, fara probleme poti face ore de condus.

| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Da, este permis, insa trebuie sa te intelegi tu cu un instructor sau cu oricine altcineva sa faci asta. Atata timp cat ai permis tu poti conduce fara probleme pe drumurile publice si nu are nimic ceva impotriva ca esti ajutat. Chiar ai face o alegere buna sa vorbesti cu un instructor sa te invete din nou unele lucruri legate de condus pe care le-ai uitat.