| Vasile323 a întrebat:

Am picat examenul auto și trebuie sa ma reprogramez la traseu. Am scos cazier judiciar pentru ca celalalt expira peste o săptămână. Am scris în cazier PENTRU SCOALA AUTO. Este bun sau trebuia sa scriu pentru "examenul auto"?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa fie modificat cazierul, ca se intelege.
In ce priveste scoala de soferi, va trebuii sa mai iei cateva ore cu un instructor si sa duci dovada ca ai facut orele de traseu, cand te mergi sa te reporgramezi pentru urmatorul examen, peste 15 zile.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este bun, indiferent ce ai scris.
Va mai trebui sa faci, pana la data cand vei fi reprogramat, cel putin inca 6 ore de conducere si sa ai la dosar adeverinta ca le-ai facut.