| RosaliaOriginala a întrebat:

Am picat proba teoretica (sala) pe 16 februarie si au spus ca pot da din nou dupa 3 saptamani (9 martie).

Pot sa dau in ziua urmatoare adica vineri? Ar fi vreo problema?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai atunci când ești programat.Vineri sunt alții programați.

| RosaliaOriginala explică (pentru darrio2007):

Nu se mai face programare pentru sala mai nou

| darrio2007 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Atunci te duci cand ti s-a spus.

| sierra1 a răspuns:

"Myersss: Data viitoare documenteaza-te inainte de a" da

| sierra1 a răspuns:

Inca o intrebare penibilă și fără sens! ai citit măcar odată decretul?

https://www.tpu.ro/......hone-7-da/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide, măi, pe bune?! sad Ne pare rău, să auzim că nu a fost cu noroc. sad A doua oară va fi. happy

Din câte îmi amintesc și știu, traseul se dă doar în ziua stabilită de ei. La traseu de asemenea vin mai mulți într-o zi dată de ei. Poate doar să afi cine dă vineri și să vorbești cu acela să facă switch-ul cu tine. Dar nu știu dacă e posibil așa ceva. Pe cine să-ți spun să întrebi, iar nu știu. Poate pe instructor sau pe cineva din poliție ori pe la DRPCV. happy

Orice ar fi, succes! big grin

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la proba teoretica aia unde sunt chestionarele, am picat cu 21/26 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Chiar voiam să mă cert cu tine, că eram sigură că ai spus proba practică. Dar am recitit și ai dreptate. happy
Mai îmbătrânesc și eu, nu mai am așa multă atenție.

Păi la sală e mai ok, că dacă nu te prezinți nu se întâmplă nimic și te reprogramezi. Mi se pare că se fac programări undeva la 2 săptămâni. Faza e că dacă te tot reprogramezi/amâni îți pierzi din timpul în care ai da de traseu și ș-așa la traseu te cheamă o dată la 3 luni, deci anul se duce repede, dar ehhh, dacă ești băiat și ai mai avut și părinți șoferi, la traseu e ca și luat pentru tine. happy
Dacă ai întrebări sau dileme legate de teorie, chiar te rog, fă-mi plăcerea de a face profa pe aici pe TPU, scrie, scrie întrebări. Ador să spun tot ce știu despre legislație. happy
Deja îmi și închipui un studiu d-ăsta intens pe aici cu TPU-așii. laughing)

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

N-ai cum, trebuie sa te prezinti la data si ora la care ai fost programat, spor

| Ovidiu2018 a răspuns:

Uite cateva sfaturi utile https://auto-legal.ro/......conducere/