| pogacel a întrebat:

Am sala in 25 ianuarie si fac chestionare in mare parte de pe drpciv si mi se pare ca ceva nu e ok adica fac constant 25 24 26 si uneori 23 dar mi se pare ca imi da prea usor si ma tot gandesc ca, cand o sa ajung acolo o sa imi dea un chestionar cu intrebari pe care nu le am intalnit in viata mea si o sa pic.Ieri am facut 22 de chestionare si nu am picat niciunul + toate intrebarile despre contraventii de pe scoala rutiera.Dar ma macina gandul asta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai invatat toata Legislatia Rutiera?
Ca de aia depinde raspunsurile la cele peste 3.000 de chestionare, cu cate 3 raspunsuri fiecare si doar unul bun.
Sport la invatat si rezolvat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai invatat legislatia e normal sa fie usor la chestionare