| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fac școala se șoferi și fac chestionare de pe aplicația drpciv pe iPhone, dar mi se par ușoare și intrebarile se repeta des.fac 22-23 cam pe fiecare chestionar...la fel și la cele din carte...dar pe i-drpciv pe pc mi se par mai grele.cam ce Mi-ar putea cădea la sală?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din vreo 400 de intrebari, categoric vor fii 26!
Alegerea este aleatoare, facuta de computer!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pe aplicatie intrebarile vin aleator, la examen vin asa fel incat sa acopere fiecare capitol din lege.

| emipenet a răspuns:

Buna! la Sala vor fi cu siguranta si grele si usoare, nimeni nu stie exact ce o sa iti cada, dar incearca sa faci din amandoua, si grele si usoare, si vei vedea ca vei excela la test-ul numit SALA
Funda?