| anonim_4396 a întrebat:

Am scos plafoniera si becurile din spate de la toyota t25 2002 pentru o reparatie la plafon si acum cand le-am bagat inapoi mi s-au oprit toate becurile. Plafoniera, parasolarele, becurile de la pasageri din spate si becul din portbagaj nu mai merg. Toate sigurantele arata ok. Ce s-a inamplat?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Au nevoie de stiinta si scule de elactrician auto, priceput.
Defectul a fost provocat de cineva necunoscator de meserie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimba siguranțele

| Robertandrei4858 a răspuns:

Undeva este intrerupt contactul, se poate sa fie ceva si la sigurante daca nu mai merg dintr-o data.