| Andrei095gmr a întrebat:

Am si eu nevoie de niste raspunsuri serioase!
1.Pot schimba setul de 50 cu unul mai mare pe un moped(70, 80..etc) sau ce sa-i fac sa traga mai bine?
2.Am un moped cu pedale si m-am saturat sa pedalez sau sa-l imping cand il pornesc, cum sa-l pornesc fara pedale?
3. Spuneti-mi un moped(capra) care sa nu ma dezamageasca niciodata, eu m-am gandit la un Tomos Colibri A5, deoarece a avut un vecin de al meu acel moped si facea ce nu faceau motoarele mari

Răspuns Câştigător
| einsteinchen a răspuns:

1. Daca schimbi setul va trebui sa il inmatriculezi pentru ca nu va mai face parte din categoria "moped".
2. Daca nu are demaror din fabrica, nu poti. Eventual sa adaptezi unul dar trebuie modificata inclusiv instalatia electrica si iti va trebui un loc si pentru baterie. Complicat!
3. Yamaha Aerox ar fi propunerea mea.

3 răspunsuri:
| Andrei095gmr explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu am pus intrebari
El imi da imagine ca sa-mi cauzeze moartea =)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Andrei095gmr):

Cum? cine? cand?