| Antonio3355 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Pot sa pun o bara fata de A4 B7 cabrio pe un A4 B6 cabrio? Eu am inteles ca se poate dar trebuie schimbate si aripile, farurile si capota pentru a schimba bara. Vreau si eu sa-mi spuneti daca se poate si daca trebuie sau nu si altceva schimbat! Initial eu vreau sa pun doar bara de B7 cabrio fara sa mai schimb si alte piese! Mersi!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Liniile de b7 sunt total diferite cu cele de la b6.
Farurile lui b7 sunt mai mici.
Masinile n-au nici o treaba una cu cealalta.
In principiu bara e o coaja de plastic, o pui si pe masa din sufragerie, da-o in mortii ei.
Dar chiar vrei sa arati ca asta?
https://imgur.com/a/Gu3qUtR

| Antonio3355 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai aia zic, daca schimb bara, aripile, capota si farurile e alta treaba nu va arata rau deloc, ba din contra va arata ca si b7 cabrio( din fata).
Dar vreau sa stiu daca se pot monta toate astea pe masina mea(b6)?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Antonio3355):

Doar cu adaptari facute de un tinichigiu.

| relian a răspuns:

Nu se poate,tu vorbesti de bumper,pai nu cred,daca is modele diferite nu ai cum.Dar nu stiu,ori nu ai spus de ce vrei sa pui bumper de la alta masina,sau alt model?
Pai tu crezi ca e numa ala? Sub el ai o bara de metal,aluminiu sau otel,pe acea teava sta bumperu asta din plastic.
Nu cred ca merge sa faci ce spui nici de schimbi toata fata laughing Bine daca se poate ori nu poti vedea asta si din poze,eu nu stiu cum arata masinle astea doua,dar de as vedea,imediat poti spune de merge.
Dar eu cred ca tu nu ai ce face, cauti de lucru si nu stii ce sa faci laughing mergi frate si fa altceva, daca bumperul tau este bun, pentru ce sa schimbi?
Si de ar fi rau, ai schimba, dar tot cu unu ca si ce ai acum.