| serbannarcis9779 a întrebat:

vreau sa schimb modelul de skoda octavia 1 este cel cu faruri patrate din 1999 si vreau sa o modific sa o fac, ca cele dupa 2001! se schimba decat farurile si bara sau si capota?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, spoileru se poate modifica fara a fi schimbat dar capota se schimba cu alta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Motivul? sa bagi bani asa degeaba nu prea e logic, strange mai multi ca sa iei ceva dupa 2007

| viotedy a răspuns:

Daca n-are rugina pe capota, aripi..nu se merita, doar pentru estetic.Costa mult si manopera si s-ar putea sa nu iasa chiar bine.Nu se mai aliniaza toate asa cum e din fabrica.

| Florian20405 a răspuns:

Se schimba spoiler faruri si capota daca nu ma insel cred ca si aripile pentru ca au alt model de faruri adica GLX (al tau).

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Si capotawinking

| serbannarcis9779 explică:

Am un passat 2008 dar m-a intrebat un verisor ce ii trebuie sa o faca!